Мировые звёзды аргентинского танго

Мировые звёзды аргентинского танго

24 ноября, вторник в 19:00
Одеський обласний академічний російський драматичний театр_v.1
От 250 до 760 грн
Купить билет
Всім шанувальникам мистецтва присвячується!
24 листопада 2020 року о 19-00 на сцені Російського драматичного театру відбудеться концерт СВІТОВИХ ЗІРОК аргентинського танго з участю однієї з найвідоміших пар, танцюристів і викладачів світового класу - учасниківTangoRougeCompany, постановниками самого видовищного танго-шоу «NochesdeBuenosAires», світовим зіркам –SimoneFacchiniта GioiaAbballe (Аргентина), в супроводі італійського танго-оркестру «TangoSpleenOrquesta»

Молода харизматична пара кожною появою на публіці викликає загальне захоплення своїм різнобічним і досконалим танго, насиченим то пристрастю, то легкої романтичної ніжністю. Їх постановки відрізняються елегантним і віртуозним танцюванням, вишуканими костюмами і видовищністю.

Акомпанувати цим блискучим танцюристам буде не менш відомий в світі танго, італійський оркестр «TangoSpleen» під керівництвом Мар'яно Сперанза (Аргентина). Вас порадують насиченим живим звуком, музикою і вокалом, проникаючими в Ваші серця. Ви побачите, що танго буває різне: яскраве і чуттєве, ніжне і сентиментальне, легке і грайливе. Блискучу майстерність танцюристів і прекрасна, повна любові музика танго нікого не залишать байдужими.

Живий звук, живі емоції, живе танго!

На глядачів чекає ще один сюрприз - незрівнянний майстер Аргентинського фольклору, який протягом багатьох років поспіль є одним з кращих на світовій сцені - Еміліо Корнехо(Emilio Cornejo) здивує Вас мистецтвом справжніх аргентинських гаучо.

1. Офіційний сайт TangoRougeCompany

http://www.tangorougecompany.com/

2. Офіційний сайт італійського танго-оркестру «TangoSpleenOrquesta»:

http://www.tangospleen.com/

   3.  SimoneFacchiniта GioiaAbballe (фантастика!!!):

https://www.youtube.com/watch?v=KaDXM2d_1dA

   4. Emilio Cornejo - Malambo at Sultans of Istanbul Tango Festival

https://www.youtube.com/watch?v=ZAaINwZjmHo